1

Temat: Hotele 3Miasto Pomocy

Witam Panowie. Jadę w delegacje 2os do Gdańska od 14.07. do 18.07. anno domini. Polecacie jakiś dobry hotel albo macie swoje hotele albo  wasi znajomi mają. Mogą być okolice gdańska. Warunek. Ma być schludnie, czysto,wifi,parking i dobra micha. I dobrze by tez było jak by na recepcji siedziała fajna dupka tongue
Z poważaniem i wyrazami szacunku Medellin  big_smile

M103...

2

Odp: Hotele 3Miasto Pomocy

dobra dupka, a zapewne jedziesz ze swoją Panią jak się domyślam że 2 osobowa delegacja big_smile big_smile big_smile

(ja już porozmawiam z nią przy butelce łychy u mnie jak będziecie big_smile big_smile )

''Dobrze jest coś robić. Gdy się skończy, przestaje być ciekawe..."

3

Jade z drugim pracownikiem. Ale juz znalazłem. Tak,ze dzięki Panowie z pomorskiego za pomoc i grad ofert  lol Qba nie zrobisz mi tego, poza tym fajnie zejść na recepcje a tam miła Pani siedzi niż Pan który robi łaskę jak się go o coś zapyta.  wink

M103...

4

oj śmieję się tylko  big_smile to co na FB i na forum, zostaje między znajomymi z obu barykad big_smile

''Dobrze jest coś robić. Gdy się skończy, przestaje być ciekawe..."

5 Ostatnio edytowany przez bujax (2014-07-04 01:26:18)

Grad ofert w niecałe dwie godziny? Nie przesadzaj.
Skoro hotel znaleziony to myślę, że temat do zamknięcia.

http://124coupe.pl/hosting/images/wp2015igi.jpg 3.0 12v  '88

6

Medellin napisał/a:

Jade z drugim pracownikiem. Ale juz znalazłem. Tak,ze dzięki Panowie z pomorskiego za pomoc i grad ofert  lol Qba nie zrobisz mi tego, poza tym fajnie zejść na recepcje a tam miła Pani siedzi niż Pan który robi łaskę jak się go o coś zapyta.  wink

Medellin napisał/a:

Jade z drugim pracownikiem. Ale juz znalazłem. Tak,ze dzięki Panowie z pomorskiego za pomoc i grad ofert  lol Qba nie zrobisz mi tego, poza tym fajnie zejść na recepcje a tam miła Pani siedzi niż Pan który robi laskę jak się go o coś zapyta.  wink

lol

http://124coupe.pl/hosting/images/logosoxwx.jpg

300CE-24V  1993r.

7

Soccer napisał/a:
Medellin napisał/a:

Medellin napisał/a:

Jade z drugim pracownikiem. Ale juz znalazłem. Tak,ze dzięki Panowie z pomorskiego za pomoc i grad ofert  lol Qba nie zrobisz mi tego, poza tym fajnie zejść na recepcje a tam miła Pani siedzi niż Pan który robi laskę jak się go o coś zapyta.  wink

lol

Soccer Ty zboczeńcu  big_smile

M103...

8

Podłączę się... szukam czegoś na 31.12-02.01 smile
2 os. dorosłe + 1 dziecko

Ktoś, coś poleci? smile

Mercedes-Benz E220 Coupe '93 - Brillantsilber metalic (744)

9

Ciężko coś polecić, jedziesz z rodziną na parę dni więc jak coś polecimy a nie spełni twoich oczekiwań to się zrobi przykro. Po za tym, miejscowi raczej nocują w domach a nie w hotelach.  Ale jeżeli chodzi o okolice Gdyni i koszty nie grają roli to zajrzyj na stronę Hotelu Faltom. Znam ten obiekt i raczej będziesz zadowolony.

http://124coupe.pl/hosting/images/wp2015igi.jpg 3.0 12v  '88

10

Bez przesady, jest sieć więc można sprawdzić dokładniej proponowane pozycje, żeby nie jechać w ciemno smile
A koszty chyba każdy liczy, więc razem z komfortem wystarczy jak będą na średnim poziomie wink

Mercedes-Benz E220 Coupe '93 - Brillantsilber metalic (744)