1

Temat: Serwisy,warsztaty,mechanicy. Gdzie oddajemy auta do naprawy?

Temat przewija się dość często,więc proponuję wpisywać poniżej zaufane warsztaty,serwisy ,a może dodamy też takie które trzeba omijać szerokim łukiem?

E 220 Coupe, XI 94' ,manual , benzin ,  azurite blue metallic (366)/ creme/champignon (265)

http://www.124coupe.pl/forum/viewtopic. … 01&p=1
http://www.pcgniezno.nazwa.pl/klub_coupe/images/galeria%20124/moje/sygnaturka2.jpg

2

Odp: Serwisy,warsztaty,mechanicy. Gdzie oddajemy auta do naprawy?

Jeszcze nie korzystałem ale słyszałem od znajomych że Marcysie nie mają żadnych tajemnic przed "Baranowski servis" w Wójtowie pod Olsztynem. Minusem jest że gość jest podobno cholernie drogi . Jestem właśnie w trakcie zbierania kwoty aby się do niego wybrać bo wszyscy mechanicy w Olsztynie rozłożyli ręce i nie wiedzą co mojej dolega. Do większości napraw i okresowych przeglądów mogę polecić Darka Grzyba - wypożyczalnia samochodów na Wawrzyczka chyba nr 42. Dobra relacja ceny do jakości usług.

Marcysia 300CE sposobem na brzydkie deszczowe dni:)

3

I jak tam? Dotarłeś do tego Wójtowa?

Love under will. 93.
-----------------------
124 Coupe '92 , 2.0 bena

4

Dotarłem do tego którego polecałeś: www.mbauto.pl na Zientary i powiem szczerze że są zajebiści i godni polecenia. Jeszcze raz dzięki.

5

Przed malowaniem qp mam zamiar wyjac silnik i skrzynie.Zna ktos fachowca w okolicach Pily ktory wymieni to co nalezy i jak nalezy?

124 Coupe 300 CE  12 v automat rok 1988 bez gaziu VIN WDB1240501A761892                                   http://www.youtube.com/watch?v=mOWAQ6n- … ture=feedu

6

myslisz ze ten serwis www.mbauto.pl zrobi wszystko na cacy z moja elektronika????
ktora w sumie sie strasznie gubi. czasem dzialaj awaryjne, czsem dziala podajnik pasow, central, albo szyby. czasem nie wiem o co chodzi. dowiedzialem sie ze jezeli chodzi o elektryke mercdow jest ciezka i trudna, boje sie o koszty a chcialbym zeby wszystko dzialo orginalnie

pozdrawiam

124 Coupe 300CE, 1991r, automat, benzyna, smoke silver metallic

7

W Mercedesie większość jest sterowana masą. Myślę że tam nie będą mieli z tym problemów.

8

OK. na pewno w tym tygodniu ich odwiedze. zajade do nich ale na pogadanie tylko z nimo tych sparwach bo w olsztynie musze byc z innym samochodem ale tez z serwisu mercedesa:) dodgem nitro)

124 Coupe 300CE, 1991r, automat, benzyna, smoke silver metallic

9

Musisz się umówić na konkretny termin bo oni nie robią z marszu.

10 Ostatnio edytowany przez trzciniakjr (2015-04-21 14:54:53)

Chyba szykuje mi się wymiana uszczelki pod głowicą sad macie może kogoś godnego polecenia w okolicy kto dobrze ogarnie taki temat? thx

220 CE 1992r., automat, kolor 475 Nutria