1 Ostatnio edytowany przez AQQ (2014-02-03 12:14:15)

Temat: VII Ogólnopolski Zlot Mercedesa weekend 09-11. Maja 2014

O to jaką dostałem odpowiedź w sprawie Zlotu :

Przy okazji możemy podać wiadomość, która pewnie Was ucieszy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny zlot zagości nie tylko w Toruniu, ale też w... Inowrocławiu. Ostateczne decyzje w tym temacie zostaną podjęte w ciągu najbliższych dziesięciu dni, ale sprawa jest już w zasadzie przesądzona.

W Inowrocławiu wraz z grupą gości naszego zlotu zamierzamy pojawić się 09. maja. Piątki do dni dojazdowe, najbardziej kamaralne, które z reguły staramy się przeznaczać na aktywny wypoczynek, wspólną turystykę i integrację. W poprzednich latach razem z pierwszymi zlotowiczami jeździliśmy w różne miejsca Torunia (park linowy i ognisko na Barbarce + salon Mercedes-Benz Auto-Frelik; rejs statkiem po Wiśle; Fort IV) i okolic (np. Ciechocinek). Z racji na szereg uwarunkowań w tym roku chcemy być właśnie w Inowrocławiu i Waszym powiecie. Po pierwsze daltego, że nasz coroczny rajd turystyczny gościł już w różnych miejscach w promieniu do 50 km od Torunia, ale w Waszym rejonie jeszcze nie. Po drugie, jako klub, a także niektórzy z nas zawodowo, współpracujemy z firmą MK-Speed, którą macie w swoim mieście przy Dworcowej. Ta firma pomogła nam w kilku tematach, jej właściciele posiadają kilka niezwykłych, naprawdę wartych uwagi  kolekcjonarskich samochodów - w tym Mercedesów (CLK DTM AMG i 190 2.5-16 EVO-II już dwukrotnie zostały pokazane na naszym zlocie), poza tym przez kilka lat byli oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem Carlssona w Polsce (teraz te związki z tunerem z Niemiec są już luźniejsze, ale nadal jeszcze istnieją). Po trzecie, w okolicach Gniewkowa mamy kolegę, który ma sporą kolekcję zabytkowych Mercedesów. W piątkowe popołudnie na terenie MK-Speed zamierzamy urządzić wystawę tych oldtimerów. Ciągnięcie ich wszystkich w sobotę do Torunia byłoby trudne do zrealizowania. Tak samo z kolekcją MK-Speed, którą także będziemy chcieli pokazać tego dnia. Trochę zabytków i klasyków Mercedesa jest też w Kruszwicy, na Pałukach i w rejonie Gniezna. Liczymy, że na ten dzień chłopacy także wybiorą się do Inowrocławia. Na miejscu być może pojawi się katering, jakiś grill, może muzyka, etc. Do Inowrocławia zaczniemy dojeżdżać tak pewnie ok. godz. 18.00-18.30. Część zlotowiczów ma zwiedzić też miasto i okolice. Wyjazd do Torunia w tym momencie jest planowany na mniej więcej 21.30. Sobota i niedziela to oczywiście już tylko pobyt w Toruniu. W sobotę 10.05 na torze MotoPark ma odbyć się impreza o nazwie Mercedes-Benz Drift Day z udziałem zawodników krajowych i zagranicznych.

Taka jest koncepcja na chwilę obecną. Tak jak wspomnieliśmy, ostatetczne decyzje dot. m.in. pobytu w Inowrocławiu zapadną w najbliższych dniach.

Mamy nadzieję, że spotkamy się zarówno w Inowocławiu, jak i w Toruniu. Serdecznie zapraszamy na zlot!

Demonsecoupe AQQ 90r
http://124coupe.pl/hosting/images/1546848971.png

2

Odp: VII Ogólnopolski Zlot Mercedesa weekend 09-11. Maja 2014

Plan jest niezły.Pewnie w piątek podjedziemy do Ina z Markiem,w niedzielę do Torunia.Może w sobotę-pożyjemy zobaczymy.Nie jestem malkontentem ale w ubiegłym roku zauważyłem kilka spraw,które średnio mi się podobały.Być może dlatego,że zawodowo prowadzę imprezy tym bardziej widzę niedociągnięcia ekipy Toruńskiej-niestety.
Nie będę się pastwił nad organizatorami ale...Jest kilka ale.Za co była opłata dla uczestników którzy przyjechali tak jak my na jeden dzień?Za smutną naklejkę i parę kartek papieru?No może za to,że udało nam się wjechać na Rynek.Ok.Rozumiem-są koszty i trzeba na nie zarobić.Zostawmy jednak ten nieszczęsny pokaz na rynku.Odniosłem wrażenie,że tak naprawdę to najważniejsza część tego zlotu-a tymczasem jak to wyglądało?Postaliśmy parę godzin w pełnym słońcu,pogadaliśmy po czym pojechaliśmy na lotnisko na którym nie działo się kompletnie nic.Oczywiście oprócz łomotu z estrady.Rzeczywiście fajne były wyścigi ...i tak naprawdę to wszystko.Szczerze?Po godzinie zastanawiałem się co ja tam robię.Niestety widzę inwencja organizatorów była taka a nie inna.Ale najbardziej mnie wkurzyło to,że nikt nie zadbał o to by ( i to jest dla mnie największy chyba błąd) jakkolwiek zadbać o gości.Brak konferansjerki to tylko wierzchołek góry lodowej.Uważam przede wszystkim ,że auta powinny zostać poustawiane jakoś z głową np.nasze auta razem,c klasy razem etc.Tak naprawdę staliśmy jak lampy w trawie,bez ładu i składu -bez sensu.Nie będę się wtrącał do tego co robią organizatorzy-nie chce mi się po prostu....Jeżeli jednak spotkamy się w tym roku powinniśmy spotkać się wszyscy razem,być ze sobą ,pogadać,zjeść coś,wypić etc.Proponuję więc,byśmy zastanowili się jak to wszystko rozegrać.Mamy czas.Nie mówię,że mamy się odizolować od wszystkich ale powinniśmy stworzyć swoją grupę.Co wy na to ?

http://124coupe.pl/hosting/thumbs/1482015600.jpg

MB E200 Coupe  "Kwintesencja elegancji "

3

Torun z roku na rok robi sie komercyjna impreza gdzie klimat odchodzi na drugi plan - gdyby nie grube naglosnienie sprawy i obecnosc duzej ilosci aut bylaby wielka kupa... Pora zadbac o uczestnikow a nie publike

C124 E220 '94

4

dokladnie niedziela to wystawa dla ludzi. a sobota dla swirow mercedesa.

m103

5

To jakie wnioski?Co to znaczy niedziela dla oglądających?Na rynku rzeczywiście tak,ale na lotnisku zwiedzających nie widziałem...a dla uczestników przygotowano ....no własnie co?

6

gawron wnioski są proste. Spotykamy się w sobotę  big_smile

7

Jasne.

8 Ostatnio edytowany przez cyganmercedes (2014-03-23 21:53:30)

z ustawianiem aut na zeszlorocznym zlocie  co by sie nie wymyslilo i tak byla za wielka przestrzen - w tym roku zlot powraca na motopark czyli tor - jest ciasniej ale i odbior leprzy bo az chce sie isc fury poogldac. i jak na mb jes tmiejsca akurat. z tym ustawianiem aut wedle modeli wlasnie na torze zawsze to ma miejsce - wiadomo sa jakies pomiesznaia bo czlonkowie ekip czy poprostu auta z jednej eskapady sa rozne a wiezi ludzki jednak mocne:). Gawron my sie chyba nie zrozumielismy. Ja myslalem o niedzieli (wystawa na Starym Rynku )  A Ty o Sobotnim Nowym Rynku. No niestety Nowy Rynek jest maly i wszyscy sie tam nie mieszcza. Jest to jednak tez po to by przyjezdni mogli nie tylko zaprezentowac sie ze swoimi autami ale i polazic po Starowce - a mieszkancy poogldac auta. Z rozmow z Organizatorami wiem ze w tym roku bedzie proba uatrakcyjnienia zlotu. Tak by nie tylko "swiry " ale i osoby towarzyszace i rodziny mialy pozytywne wrazenia po powrocie.

m103

9

Zbiórka dla Bydgoszczy i okolic w sobotę o 09:15 na stacji BP w Strzyżawie.
Czekamy studencki kwadransik i o 9:30 ruszamy na Toruń
Pozdro  cool

220CE '92
http://124coupe.pl/hosting/images/mercedjcj.jpg

10

Witam!!!
Dla wszystkich zmotoryzowanych eee... informacyjnie
http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=18881&nr=1