26

Odp: Prośba o obejrzenie qp.

ja bym się nie wymądrzał i posłuchał rad bardziej doświadczonych kolegów, nikt tu się nie drażni tylko chce pomóc, bo potem będzie kupa nie samochód i płacz.

''Dobrze jest coś robić. Gdy się skończy, przestaje być ciekawe..."

27

Ja powiem tak w Wa-wie na 100% jest jakiś spec od k-jetów poza tym nie ma tam wielkiej filozofii zawiecha dość prosta. Z tego co pamiętam martwiłeś się tym NIVO ale jak zrobisz elegancko to naprawdę się opłaci.

124 CE 300 87 r. M103

"200 na godzinę, glina w radar pluje.
Już mnie nie dogoni, nawet nie próbuje." Dżem

28

Andrzejosz ja przed sorento chylę głowę i to dosłownie  smile
Miałem okazję pojeździć w terenie z kimś kto umie w terenie używać samochodu i sorento wymiata,
ale ceed to popierdółka jest  big_smile

29

Panowie, a może do Bolesławca ktoś ma niedaleko ?

Zainteresował mnie ten samochód konkretnie ?

http://otomoto.pl/mercedes-benz-w124-C31777787.html

30 Ostatnio edytowany przez kubek (2014-01-10 18:43:28)

od "bolesławca" trzymaj się z daleka nie tylko ja Ci to powiem (chociaż może trafić się okazja) wink

poza tym tak leciwego auta po "okazyjnej cenie" nie kupuje sie pod wzgledem koloru wypasu etc. tylko pod względem stanu auta. wiadomo kazdy chce jak najlepszy wypas tylko wypas mozesz sobie dorzucic później, a dobrej blachy etc. nie zastąpisz szpachlą i wstawkami.
ale co ja tam będę gadał - nie ja kupuję samochód wink (a temat znam z autopsji) - jak to mówią człowiek uczy się na własnych błędach,
powodzenia.

31

Ja nie kupuję emocjami i wyrosłem z okazji. Kolega pan-a być może pojedzie i obejrzy, zrobi foto tak jak Adaś zatem będzie co oglądać i poomawiać  smile  A co do wypasu to już pisałem, że zależy mi na 3 konkretnie zaletach czyli w chronologicznej kolejności od najważniejszego: zdrowa blacha, maszynownia 3,2 i działająca klima. Resztę powoli doprowadzę ro porządku.

32

no i gitara, zdrowe podejście do tematu. zobaczymy co to będą za sztuki - oby jak najlepsze.

33 Ostatnio edytowany przez alberto (2014-01-10 20:02:11)

creaone napisał/a:

zdrowa blacha, maszynownia 3,2 i działająca klima.

Czyli napisałeś to co każdy chce. I to co jest w cenie.
Nie oglądaj CE tańszych niż 15k.

tzn ... 3.2 bez rdzy i z klimą wink

Ciekawe jak ze rdzą: http://otomoto.pl/mercedes-benz-w124-C31720272.html

Tylko trzeba doliczyć ok 5 tyś na rejestracje i pompę wody trzeba robić...

http://i60.tinypic.com/2iiegax.jpg
EX: C124 '92 M103 Perlmuttgrau 122
NEXT: ?
smile
https://www.facebook.com/beperfectstudioCARSPA

34 Ostatnio edytowany przez creaone (2014-01-10 21:46:21)

Obydwa po opłatach zmieszczą się bez problemu w podanej przez Ciebie kwocie  wink

Alle już wiadomo, że szukam dalej  smile  Ani czerń, ani czerwień niestety  tongue

35

creaone napisał/a:

..., ani czerwień niestety  tongue

hallo, hallo.. to ciemna-wiśnia... tongue
chyba pierwsze auto które ma najbardziej zbliżony lakier do mojego...

36

to ja jak u siebie blacharke zrobie to chyba 25 bede musial wolac ...
nie przejmujcie sie tak blacha, jak pare rdzawek czy blotnik, ktory jest elementem zamiennym, to nie ma strachu. nie mowie o przegnitych egzemplarzach, ale jak troche jest to nic wielkiego, w koncu auto ma 20 lat...

320ce, 4 biegowy automat - 236 KM / 328Nm
http://124coupe.pl/hosting/images/staryawata.jpg

37

Zinek napisał/a:
creaone napisał/a:

..., ani czerwień niestety  tongue

hallo, hallo.. to ciemna-wiśnia... tongue
chyba pierwsze auto które ma najbardziej zbliżony lakier do mojego...

Ja nie preferuję czerni aby jasność była, mam aktualnie "czarnucha" i w 5 minut po wyjeździe z myjni już czarny nie jest  sad

piechun napisał/a:

nie mowie o przegnitych egzemplarzach ...

Ano właśnie ...

Adn. tematu. Panowie ktoś te autka oglądał i wiem, że nie są dla mnie.

38

powiedz coś więcej może, tak to nikt więcej nie będzie musiał gnać kawał drogi po nie (swoją drogą, zaznaczyłem na początku że to zły wybór )

39

Cytuję oglądającego:

"Czarna: błotnik tył i drzwi przerysowane, wgniecione. Dach do lakierowania, wychodzi rdza i chyba jeszcze w innych kilku miejscach rdzawki, wiec prawie caly do lakierowania.

Bordowy lakierowany i w sloncu pelna paleta kolorów.

Ze wszystkich najlepiej prezentowal sie bialy, ale nie ma klimy..."

Koniec cytatu.

40

Ciekawe za ile on je znajduje w Niemczech ,że tak tanio sprzedaje w Polsce.

124 e280 for sale!
Znów 124: 230ce 88 wink i w203 daily

41

Nie mam pojęcia, ale coś mi się wydaje,  że poszukać w Niemczech o ile ma się tam kogoś to jest bardzo dobry pomysł  smile

42 Ostatnio edytowany przez kubek (2014-01-21 01:19:21)

na pewno, ale widzę że teraz naprawdę trzeba szukać dosyć skrupulatnie w Niemczech i to nie na aukcjach bo rzadko kiedy trafia się naprawdę okazja na licytacji.

Tak jak mówiliśmy za nawet 15 000pln w polsce ciężko znaleźć sztukę taką jak opisałeś piec 3,2 skóra klima i bez rdzy.. cudów ni ma tongue

mój brat, jeżdżąc po komisach przypadkowo natknął się na coupe 1994r. biały granatowa skóra silnik 2.0 (zależy kto co szuka, ale i tak bym wziął bo okazja) przebieg oryginalny 124000 km, do napełnienia była tylko klimatyzacja wymiana anteny i wyczyszczenie auta, z opłatami przygotowany do rejestracji wyszedł niecałe 7000zł - czyli można big_smile
(kilka zdjęć auta, felgi do du.py, brudny w środku, ale kiera jak nowa, skóra jak nowa miała takie "kondony" jak na podłokietniku, pokrętła i przyciski jeszcze szorstkie)

http://124coupe.pl/hosting/images/5gfg.jpg

43

Ładne autko, tylko silnik mały trochę. Ja aktualnie jeżdżę samochodem z dwulitrowym silnikiem i między innymi dlatego szukam samochodu z większym motorem.

44

moje kolejne coupe też będzie z większym piecem bo też mam teraz auto z 2,0 Pb wcześniej coupe 2,2 Pb tak że teraz przyszedł czas na piec 3,0 lub 3,2.  Ale za taką kasę 7000pln z opłatami aż głupio było go nie chapnąć big_smile

45

to twoj czy brata? big_smile
a polaczenie bialego z granatowa skora ... mial niemiec fantazje ;p

320ce, 4 biegowy automat - 236 KM / 328Nm
http://124coupe.pl/hosting/images/staryawata.jpg

46

nie nie to brata wink ale wiesz co, często tak jest że jak jest biały to granatowy środek tongue na alledrogo włąśnie ten z bolesławca tak ma, tak samo na forum ktoś miał na takiej wypolerowanej feldze amg monoblock też to połączenie ;P nie wiem co to za gust ktoś miał ale tragedii aż tak wielkiej nie ma big_smile