1

Temat: Urlop na Mazurach

Witam
Panowie mam zamiar w tym roku wyjechać na Mazury w połowie lipca pod namiot z rodzinką i nie wiem gdzie się zatrzymać.
W internecie jest bardzo wiele ofert, ale to tylko zdjęcia z których się bardzo trudno zorientować co to będzie.
Poszukuję gosp. agroturystycznego lub może być gosp. rolne  z dostępem do jeziora z własnym pomostem żeby można było połowić ryby, gdzie zostawić samochód i rozbić namiot. Nie szukam pól namiotowych gdzie jest namiot przy namiocie. Chciałbym jakieś ładne i spokojne miejsce, gdzie nie ma turysty na turyście, tu też problem bo Mazury są ogromne. Czy koledzy możecie coś polecić konkretnego albo macie jakieś ciekawe oferty za rozsądne pieniądze. Jeśli nie to gdzie się polecacie kierować. Jakiś spływ kajakowy itp. Na pewno będę zwiedzał Mazury i będę chciał zobaczyć te popularne miejscowości i miasteczka w których nie byłem szmat czasu. Jakiś spływ kajakowy itp. Polećcie coś i gdzie się kierować na jakieś atrakcje. Na Mazurach byłem kilkanaście lat temu, a teraz tam się wszystko zmieniło.

https://images84.fotosik.pl/532/26b8ccca74bace5c.jpg
W124 E320 Coupe '94 automat Pb
W168 A160 '99 manual Pb

2

Odp: Urlop na Mazurach

Polecam miejscowość Kruklanki i okolice jak jedziesz z rodzinką to będzisz zadowolony,blisko do Giżycka i Węgorzewa .

3

okolice jeziora Hańcza ( z tym że to już podlasie)  jest calkiem spoko sporo gospodarstw agro smile i do tego cała masa jezior smile) odnośnie spływu kajakowego to też tam da się coś takiego ogarnąć z tym że tak jak wspominałem to jest woj. PODLASKIE

pozdrawiam
Badyl

4

rozumiem ze szukasz z rodzina spokoju i ciszy, napisz na jakie atrakcje jestes nastawiony oprocz kajakow i co chcecie zwiedzac, czy budowle z czasow wojny, czy miasteczka, a moze planujecie wycieczki rowerowe?postaram sie wtedy cos doradzic.warto byloby przy okazji spotkac sie pogadac wink  smile

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.

5

Marcin124 napisał/a:

rozumiem ze szukasz z rodzina spokoju i ciszy, napisz na jakie atrakcje jestes nastawiony oprocz kajakow i co chcecie zwiedzac, czy budowle z czasow wojny, czy miasteczka, a moze planujecie wycieczki rowerowe?postaram sie wtedy cos doradzic.warto byloby przy okazji spotkac sie pogadac wink  smile

Chciałbym jakieś gosp. agroturystyczne albo kawałek trawnika u lokalnego gospodarza, gdzie można postawić namiot i zostawić samochód bez stresu. Oczywiście z dostępem do jeziora i jakimś pomostem gdzie można byłoby połowić ryby.
Syn bardzo chciałby łowić ryby, ale nie mogę go puścić gdzieś daleko samego więc pomost przy namiocie byłby wskazany.
Nie chcę wynajmować całych domków za $$$ za tydzień a takich pełno w internecie. Chciałbym zwiedzić kwaterę Hitlera i inne okoliczne budowle, wycieczki rowerowe też pewnie będą, spływ kajakowy chciałbym ale nie wiem skąd dokąd (możesz coś doradzić gdzie jest najciekawiej), okoliczne miasteczka itp.. Co do spotkania to bardzo chętnie się spotkam smile , a będę na Mazurach chyba od 18 lipca. Jak możesz coś polecić byłoby super.  Jeśli nie będę miał lokum pojadę w ciemno i coś znajdę. smile

https://images84.fotosik.pl/532/26b8ccca74bace5c.jpg
W124 E320 Coupe '94 automat Pb
W168 A160 '99 manual Pb

6 Ostatnio edytowany przez Marcin124 (2011-07-04 23:34:47)

splyw kajakowy Krutynia, najbardziej popularne tutaj,koszt ok 30zl za kajak, dowiaza do miejsca startu.Oprocz kwatery Wilczy szaniec jest u nas kilka innych kwater np szefa SS Himmlera, w promieniu 30km sa rozmieszczone wiec rowerami lub autem obejrzysz jednego dnia,znajoma ma pietrowy dom w okolicy Sw.Lipki do wynajecia nad jez.z pomostem caly teren prywatny,auto na posesji, z tego co wiem to cena ok 300zl doba.trudno mi polecic gosp agroturystyczne bo nie korzystalem ale popytam znajomych.w osr wypoczynkowych jest zawsze duzo ludzi wiec rozumiem.jestes moze żeglarzem?tak sie sklada ze zajmowalem sie czarterem jachtow i moglbym polecic cos smile

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.

7

martin dzieki za spotkanie, mimo ze pogoda byla deszczowa to warto bylo pogadac chwile i obejrzec dobrze utrzymane coupe.od razu widac ze jestes pasjonatem, bardzo ladny kolor,ciekawe felgi.Urlop sie udal mimo slabej pogody? smile

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.