1

Temat: Toruń 2011

Witam. Wybiera się ktoś z kolegów z Elbląga czy okolic, w sobotę  rano do Torunia?  Ja 100 procentową decyzję co do wyjazdu podejmę dopiero w czwartek, ale może jest już ktoś kto również planuje jechac?

2

Odp: Toruń 2011

niestety nie udalo mi sie jeszcze podniesc auta z przodu aby wlozyc kola 17'' wiec niestety nie dam rady, a planowalem sie tam wybrac sad

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.

3

No to jedź na 15", na bramce nie ma gościa który Ci sprawdza jakie masz fele smile

Przed założeniem tematu zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do forum, bądź skonsultuj się z administratorem lub moderatorem, gdyż każdy niewłaściwy temat/post zagraża Twojemu kontu banem.

Mercedes W124 CE / Tourmaline green metallic / 1995r.
http://124coupe.pl/hosting/images/beznazxyx.jpg

4

a byłeś już w Toruniu na którymś z tych zlotów czy jeszcze nie miałeś okazji?

5

bylem na zlocie w Gizycku i bylo super cool co do felg to moje 15'' maja juz slicki lol ale i tak w sobote pracuje wiec nie moge sad

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.

6

Nie ta praca to, zawsze będzie inna wink a zlot jest tylko raz w roku.  Ja jade. Nawet na 14" jak będę musiał smile Zastanawia mnie tylko pogoda bo zapowiadają deszcze na sobote  neutral  Rok temu po drodze też lało, ale w Toruniu było już słońce mam nadzieje, że w tym roku też tak będzie. Jeśli nie w tym to może w przyszłym dasz rade smile

7

jak masz jakas dobra prace dla mnie to pojade big_smile trzeba bedzie ustawic sie kiedys na spot warm-mazur. smile

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.

8 Ostatnio edytowany przez Maćko (2011-05-12 16:34:49)

Sam szukam dobrej pracy. Jak znajdę jakąś dla  dwóch osób to dam znać:) Spot warmińsko mazurski? a są takie? smile Nie zaglądam na inne fora a na 124coupe.pl nasze województwo nie jest chyba na czele w organizowaniu spotów.. Szkoda bo jest tu naprawdę dużo łądnych Mercedesów. Najbliżej i jaszybciej chyba do kolegów z trójmiasta, tylko nie wiem czy będziemy tam mile widziani wink

9

spoko lol nasz region nie jest na czele dlatego trzeba cos z tym zrobic smile Ty masz niedaleko do Trójmiasta,trzeba ich zapytac wink za misiac zapowiedzial wizyte w moim miescie jeden z forumowiczow wiec powinno dojsc do spotkania wink

MB E320 Getrag 94r.
MB W201 '190E  90r.

10

Kolejny zlot w Toruniu już za pięć dni. Może w tym roku wybiera się ktoś z Warmi?