1

Temat: ASO

witam... czy ktoś od nas ma może jakieś chody w ASO mercedesa ??? chętnie wybrałbym się do nich na zakupy:

listwa przód i tył na zderzak...
zaśpiewali mi odpowiednio 330 i 450zł netto... jak dojdzie do tego malowanie to może się w 1500zł wyrobię...

byłem na  żurawiej ale nie było młodego tylko starszy gość i nie szło się z nim dogadać... ja mu o oryginałach a on mi wyciąga zamienniki z gównianego plastiku...

jak ktoś miałby fory w aso to jeszcze bym może zakupił inne pierdoły...

MB E220 COUPE '95 benzyna
---------------------------------------------------------------------------
"Kiedyś auta miały duszę... zrobione były z metalu, a plastiku używano do wysadzania mostów"
http://images38.fotosik.pl/212/ca4870a499392d3amed.jpg

2 Ostatnio edytowany przez Zinek (2009-01-09 12:57:56)

Odp: ASO

Są sklepy które oferują części do Mercedesów ok. 10% taniej.

Pierwsze  lepsze to: nr. GG 6460541
oraz
Gdańsk, ul. Beethovena
oraz wiele, wiele innych....

3

WITAM! MOZECIE MI DORADZIC GDZIE MÓGŁBYM W BIAŁYMSTOKU WYMIENIC PRZEDNIO SZYBE ALBO BY BYLO JESZCZE FAJNIEJ JAK BY KTOS MIAL DO SPRZEDANIA ORGINALNO UŻYWKE Z BIAŁEGO. DZIEKI A I POZDRAWIAM TYCH CO W TO NIEDZIELE BYLI W BIAŁYM NA GIEŁDZIE

320 sportline 1995r

4

nr2wicher napisał/a:

WITAM! MOZECIE MI DORADZIC GDZIE MÓGŁBYM W BIAŁYMSTOKU WYMIENIC PRZEDNIO SZYBE ALBO BY BYLO JESZCZE FAJNIEJ JAK BY KTOS MIAL DO SPRZEDANIA ORGINALNO UŻYWKE Z BIAŁEGO. DZIEKI A I POZDRAWIAM TYCH CO W TO NIEDZIELE BYLI W BIAŁYM NA GIEŁDZIE

odbierz PM

MB E220 COUPE '95 benzyna
---------------------------------------------------------------------------
"Kiedyś auta miały duszę... zrobione były z metalu, a plastiku używano do wysadzania mostów"
http://images38.fotosik.pl/212/ca4870a499392d3amed.jpg

5 Ostatnio edytowany przez JAROSLAW (2009-02-01 22:56:11)

Zinek napisał/a:

Są sklepy które oferują części do Mercedesów ok. 10% taniej.

Pierwsze  lepsze to: nr. GG 6460541
oraz
Gdańsk, ul. Beethovena
oraz wiele, wiele innych....

hmmm na Beethovena trzeba uwazac i dobrze sie targowac....to sa stare cwaniaki.. dwoch braciszkow..znam ich troszke...roznie z nimi bywa,przekladaja podroby do orginalnych opakowan.....

szerokosci.....