1 Ostatnio edytowany przez Ammann (2013-03-26 11:36:04)

Temat: Spotkanie.

Witajcie - rzucam temat w woj. wielkopolskim poniewaz najpredzej Wy bedziecie w stanie sie zjawic.

Moze jakies spotkanie w Poznaniu przy piatku ? Czysto teoretycznie pytam, wiem, ze klubowicze spotykaja sie co tydzien ale chyba nie jest to piatek. Mam na mysli date 29.03.

2

Odp: Spotkanie.

Mysle , ze moge sie pojawic.. zalezy tez o ktorej godzinie

3

Moze jeszcze ktos bedzie skory zeby sie spotkac to wtedy ustalimy godzine jak bedzie nas wiecej, natomiast skoro na ta chwile jest nas dwoch no to powiedz jak Tobie pasuje iMaciej?

4 Ostatnio edytowany przez iMaciej (2013-03-27 00:43:41)

17.30-19.30  w tych okolicach , wieczorem jestem zajety

Dokladnie ,  Panowie dawac na godzinke-poltorej wink

5

Pomyslimy blizej piatku iMaciej moze jeszcze ktos dolaczy.

6

Witam, z czystej ciekawości pytam a środa nie pasuje? Klubowicze spotykają się w środy o godz 19 w Poznaniu.

Pzdr.

http://124coupe.pl/hosting/images/logosoxwx.jpg

300CE-24V  1993r.

7

Soccer, a powiedz, jest jakies konkretne okreslone miejsce spotkan zeby wpadac "w ciemno" czy to bardziej ruchoma lokalizacja ?

8

A mi jest wszystko jedno mogę być i w środę ale i w piątek jeśli przyjadą nowi koledzy smile

W124 500E
Audi A4 B6 2.5 TDI Avant
Ex. Range Rover P38 2.5 DSE
Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach

9

zwykle spotykamy się  środa 19:00 w Plazie - auta stawiamy na samej górze parkingu buforowego jak najbliżej wejścia,a siedzimy w części restauracyjnej,
Czasem zdarza się, że spotykamy się w KFC przy rondzie Starołęka, obok Selgros'u

230 CE(m102)automat4_92'_mother of pearl grey metallic(122)
http://124coupe.pl/hosting/images/d7.jpg
www.myspace.com/ressdj   <-->   www.musicwarming.com

10

Z przyjemnoscia zjawilbym sie juz dzisiaj, moze mi sie uda ale nie chce sie deklarowac bo o 16 mam spotkanie w Gnieznie i nie wiem wlasnie ile to zajmie a nie mam niestety na to wplywu, ale moze akurat do 18 byloby po sprawie to w godzine bym dotarl do Poznania. Zobaczymy - licze na pozytywny przebieg wydarzen wink

Gooder milo, ze jestes skory w piatek sie zjawic, ja na 99% bede takze jest juz nas 3 smile
Koledzy co jest z Wami, wiem, ze przy piatku to czesto juz sie mysli o czyms innym ale fajnie byloby sie spotkac smile

11

i jak panowie cos jest jutro na rzeczy ? Plany mi sie zmienily lekko i jestem mobilny jutro praktycznie o kazdej godzinie wink

12

Ja moglbym wyjechac z Gniezna o jakies 18.45 bo niestety mi tez sie troche plany zmienily, na ktore nie mam wplywu... Ale nie wiem jak u Was w Poznaniu natomiast w Gnieznie znowu konkretnie pada snieg... Zalozylem juz letnie opony i nie chce ryzykowac przez taki dystans... Nie moge juz patrzec na ta pogode - kolejny plan w piz... sad

13

Jak Tam ? ktos sie wybiera na spotkanie poznanskiego klubu w piatek ? lub jakis "dziki" spot wczesniej ? jestem za.

14

Mamy spotkania co środę ale jeśli macie ochotę to ten piątek również mi pasuje  big_smile

W124 500E
Audi A4 B6 2.5 TDI Avant
Ex. Range Rover P38 2.5 DSE
Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach

15

Ja moze i tez bylbym za - co prawda zlamalem noge tydzien temu i jestem nieco uziemiony, czytalem tez ze za jazde z noga w gipsie mozna dostac mandat albo nawet lepiej ale poruszam sie autkiem bez problemow wiec ...ktos jest w stanie przyblizyc mi to spotkanie w piatek ? Bo nic mi nie wiadomo na ten temat smile

16

Aha myslalem ,ze piatki.Tak chyba czytalem na "niebieskim" forum..
Sroda mi nie pasuje:/

17 Ostatnio edytowany przez długi (2013-10-23 01:45:04)

Będę w łikend 9-11.11 w odwiedzinach u rodzinki w Poznaniu.
Mamy trochę czasu, więc jeśli ktoś będzie w tym czasie w stolycy lub okolicach i ma czas i ochotę na mały spocik - wpisywać się smile

http://124coupe.pl/hosting/thumbs/dsc040qeq.jpg